Flash

Fotogalerie O flashi Repertoár Kontakt Ukázky MP3 Menu

Kniha návštěv

Zanechte zde svůj příspěvekERNEST.G

Zdravim vas tu všeckich po delši odmlce. Dluho sem tu něbyl bo sem trochu na sobě zapracoval,jak po strance vizuelni,tak po strance myšleni bo mi nic nězbyvalo.Leona je intelekulal a ja bych rande s nou asi nězvladnul bes připravy,to tak jenom na uvod.Sem teras taki pěknějši ani take chyby uš něrobim a sem taki sebeisty.Ale co chcu vlastně řeknut,,byl sem na plese v Rychvaldě,vstupne drahe jak c..,sprosty nejsu tak pišu jenom tečky,takže se tam dostavam v převleku hasiča,nikdo nic něnamital ani mistni hasič, bo byl tak ožraly,že prvni by uhořel on sam.A tak chodim po sale,duležity,pos­lucham, čumim a přemyšlam jak oslovit Leonu.Ve dveřach sem stal neoblomny jak žula a čekal až pujde ona,aby sme se tak jako nahodou potkali.,pak se to stalo,,něrvozny stojim ona ide,v ušach mi huči,oči vyvalene,nic nevnimam,snžim se o pohled Bonda a ona cosik řekla ve smyslu: Chci usinat na rtech tvych nebo jdi si po svych,ja to fakt v ten moment něrozeznal.Potom uš sem byl jenom na zachodě bo mě s teho rozbolelo břicho,neš sem vyles oni uš balili nastroje.,řeknite mi co mam robit?

Roman a Lucka

Mnohokrát vám děkujeme za nádhernou hudbu na naší svatbě. Moc jsme si to díky vám užily, byly jste skvělí. Těším se, že si vám znovu poslechneme, třeba na svatbě některých našich přátel.

Jana

Měla jsem možnost Vás slyšet zpívat a hrát na plese v Branticích a musím říct,že dost dobré,dlouho jsem neslyšela kapelu takhle dobře zahrát a zazpívat všechny možné skladby .Jen tak dál! Díky za super zážitek a hodně spokojených lidiček.

FLASH

Zpráva pro Kaajaa – domluva na info@flashmusic.cz

Kaajaa

Hrajete velmi dobře,měl bych zajem na rok 2013…?

5petarda

Silvestr 2012 hotel Pokrok
Velice supr,skvělý hudební zažitek děkujem

BRONKA

JTE SUPÉR FANDÍM VÁM ,JEN TAK DÁLE .

Robert

Ty žluťásky až uvidí Ernest tož to ja newym newym…

Lenka Burgárová

Fandím Vám a budu se těšit až mi zahrajete „naživo“…

ERNEST.G

To tu je samy amater,na kilach zaležy bo dobry kokot njestlustne a teš sem ešče njeviděl chudeho byka.Takže ty kila su duležite.

Pavel

Kila nehrají roli

ERNEST.G

Synci sem s teho gans zmateny bo pod dvacet kilo sem měl na mješčance a jestli ide o věk tak to je věc nazoru bo mi všyci mluvi že sem furt jak třinactilety takže šancu mam velku.

Pavel

Chlapi, pokud vám není pod dvacet, tak nemáte u Leonky šanci.

Jirka

Zdravím Ernesta.
Super hlášky.Tak jsem se dlouho nezasmál.:-).Ale na Leonku to nemá.Ona je prostě úžasná.Září víc než slunce v poledne.Jen si na ni vzpomenu a už se culím.Krásný den všem umělcům.I tobě Erní.:-D

ERNEST.G

Tak teras mam tep dvěsta a žily na krku jak dulni lana,,kjery to je ten jura nebo jirka? Tak ja jedyn ras vynecham akciju s Leonkou a uš jakysik gizd cosik skuša je to normalni???? Ja su s teho tak roshozeny že sem aji nevineho chlapa f kerfuru vyfackal bo měl na mantlu vyzytku Jiri Dostal,borok nic nechapal,že.Ešče sem se mu aji smal bo to meno bylo fakt trefne,co.Jedine sčesti že njevim kaj ty Brantice sou bo jinak každy Jura z Brantic chodi tyden s brylami na očach.Teras to čytam,,pry dobre rano slečno tuš to je fakt gisd,,to ji mužeš řeknut rano v lušku po fajne noci a ne tutkaj ty umjelče.

» Další stránky:

Celkem příspěvků: 64

« 1 2 3 4 5 »