Flash

Fotogalerie O flashi Repertoár Kontakt Ukázky MP3 Menu

Kniha návštěv

Zanechte zde svůj příspěvekJanková Eva

Haničko, tahle písnička by ti seděla. Slyšela jsem ji zazpívat několik interpretů. Posílám Ti odkaz, kde ji si ji můžeš najít. Jmenuje se Walking in the air. Tak Ti přeji pěkný hudební zážitek.

http://www.youtube.com/watch?…

Lenka Kuchtová

Včera jsem byla na plese v Proskovicích a moc jste se mi líbili!!! Tak jsem si vás musela najít! :)a až se někdy budu vdávat, tak VÁS tam chci! :) Moc se mi líbilo jak zpívala Hanka!! A taky doprovodté trubky byla super! Chválím chválím :-) Lenka

Eva Janková

Poslechla jsem si ukázky Vašich nahrávek, shlédla foto a někdy bych Vás ráda viděla na " Živo", protože se mi moc líbíte. A zdravím Haničku K.

statis prusalis

Jste fajn jako lidé a supr jako muzikanti a kapela a taktéž naopak.Jsme rádi, že jsme se s vámi potkali.Jsme vélmi vděční za spokojenost naších hostů. Díky,díky.

D.A.P.

nj – puč umí zpívat

erer

Pěkný web a pěkný fotky – i muzika jde :)

Káťa

Ahojky,tak jsem měla tu čest kouknout na vaše stránky a máte je opravdu moc hezké…moc. Ať se vám všem daří. Zdravím sestřenku. Ahoj

Marcela Obadalová

Ahojky lidičky, moc hezké, jste super a mrzí mě, že už jste na náš firemní večírek zadaní…snad jindy.Ať Vám to dobře zpívá:-)))

David

Pěkné fotky:) pěknej web kdo to dělal?

Franta pro Leonku

Dobrý den mate rajcovní foto, a ty kozičky!!!!!!xD
A hlas je ůchvatný,

BÍBA

Pěknej zajíček

Lucie Fojtíková

my jsme měli možnost vidět a slyšet Vás na svatbě našich znamých, byli jste suprovní a proto se těšíme na Vás v roce 2009 :-)

Johnny

Pěkný web :)

» Další stránky:

Celkem příspěvků: 43

« 1 2 3