Flash

Fotogalerie O flashi Repertoár Kontakt Ukázky MP3 Menu

Kniha návštěv

Zanechte zde svůj příspěvekERNEST.G

Synci sem s teho gans zmateny bo pod dvacet kilo sem měl na mješčance a jestli ide o věk tak to je věc nazoru bo mi všyci mluvi že sem furt jak třinactilety takže šancu mam velku.

Pavel

Chlapi, pokud vám není pod dvacet, tak nemáte u Leonky šanci.

Jirka

Zdravím Ernesta.
Super hlášky.Tak jsem se dlouho nezasmál.:-).Ale na Leonku to nemá.Ona je prostě úžasná.Září víc než slunce v poledne.Jen si na ni vzpomenu a už se culím.Krásný den všem umělcům.I tobě Erní.:-D

ERNEST.G

Tak teras mam tep dvěsta a žily na krku jak dulni lana,,kjery to je ten jura nebo jirka? Tak ja jedyn ras vynecham akciju s Leonkou a uš jakysik gizd cosik skuša je to normalni???? Ja su s teho tak roshozeny že sem aji nevineho chlapa f kerfuru vyfackal bo měl na mantlu vyzytku Jiri Dostal,borok nic nechapal,že.Ešče sem se mu aji smal bo to meno bylo fakt trefne,co.Jedine sčesti že njevim kaj ty Brantice sou bo jinak každy Jura z Brantic chodi tyden s brylami na očach.Teras to čytam,,pry dobre rano slečno tuš to je fakt gisd,,to ji mužeš řeknut rano v lušku po fajne noci a ne tutkaj ty umjelče.

Jirka

Dobré ráno slečno Leono.
Měl jsem možnost vidět skupinu Flash na akci v Branticích a byl jsem nadšen.Výborný,ši­roký repertoár,skvělý zpěv,velmi dobrá zábava.Jste velmi okouzlující žena a muzika vás evidentně baví.Zanachala jste ve mě hluboký dojem.Ale takových bude asi spousta.:-)Přeji hodně štěstí.

ERNEST G.

no musim řeknut že fajne bo my vas tu posluchame aji na bale jak hrajete, fakt pjekne.aji djevuchy sou fajne a mi se libi ta Leontyna bo ma fajne vlasy a oči.My se tu z mamku na nju divame a mluvime tak sobje že to by bylo dobre mit spjevacku,že.ale nevim jak zapusobit bo na každym balu tancuju podjevistem jak streleny a ona nic,to uš mi aji minule mluvil jakisik chlap že sem komik,tak nevim co ješče vymislim.Tym zdravim Leon a vas všeckich a snad si me všimne.Je to take blbe tu ju balit ale jiny kontakt nemam ale sem přesvečeny že si cestu ku sobě najdeme.Ja sem si aji ten noutbug kupil kvuli nji at ju vidim na fotkach,,teras vypadam jak uchyl ale tak to neni ja su gans normalni synek,uš končim bo me boli oči z teho psani ešče to moc neovladam.ahoj E.

Ondra Sochna

Večer 15.1.2010 na hotelu Petr Bezruč byl nezapomenutelný. Dík holky a kluci! Jse super!

Oňa

fandím vám:D hlvně slečně Leonce

Věra

Včera na večírku VŠB jste byli bomboví!!! Díky za Erose!

danka

Jste skvělá kapela chtěla bych vás někdy slyšet zpívat naživo.Pěkné fotky a dobré nahrávky.Pozdravuju všechny a hlavně sl.Leonku :-)

Janková Eva

Haničko, tahle písnička by ti seděla. Slyšela jsem ji zazpívat několik interpretů. Posílám Ti odkaz, kde ji si ji můžeš najít. Jmenuje se Walking in the air. Tak Ti přeji pěkný hudební zážitek.

http://www.youtube.com/watch?…

Lenka Kuchtová

Včera jsem byla na plese v Proskovicích a moc jste se mi líbili!!! Tak jsem si vás musela najít! :)a až se někdy budu vdávat, tak VÁS tam chci! :) Moc se mi líbilo jak zpívala Hanka!! A taky doprovodté trubky byla super! Chválím chválím :-) Lenka

Eva Janková

Poslechla jsem si ukázky Vašich nahrávek, shlédla foto a někdy bych Vás ráda viděla na " Živo", protože se mi moc líbíte. A zdravím Haničku K.

statis prusalis

Jste fajn jako lidé a supr jako muzikanti a kapela a taktéž naopak.Jsme rádi, že jsme se s vámi potkali.Jsme vélmi vděční za spokojenost naších hostů. Díky,díky.

D.A.P.

nj – puč umí zpívat

» Další stránky:

Celkem příspěvků: 38

« 1 2 3 »