Flash

Fotogalerie O flashi Repertoár Kontakt Ukázky MP3 Menu

Kniha návštěv

Zanechte zde svůj příspěvekVašek

Zdravím,byl jsem na plese v Rychvaldu kde vystupovala táto skupina, pak jsem bylještě na dalších dvou, ale tak dobře jak hrála skupina Flash nehrál nikdo, Držím palce a taky chci pozdravít svou rodačku Leonku která učí mou dcerku hudební výchovu.:-)

Kapelník

Prožili jsme velmi úspěšný a zároveň dojemný večer, kdy skupina Kryštof třikrát zabodovala v Českém slavíku…přece je to jen jakási satisfakce za jinak nevděčnou pedagogickou práci a tak gratulujeme i našim bývalým žákům Nikolaosovi a Kubovi…ať jejich dobře nastartovaná hudební kariéra míří pouze vzhůru!

Otmar

Moje dcera mě usadila. Na svatbu si vyberu kapelu podle sebe… a udělala dobře. „Flash“ music je kapela, která umí po všech stránkách. Je milé pro ucho slyšet krásný trumpetový solový part, stejně jako vícehlasý zpěv, který ladí. Výkon bandu roste s dobře se bavící společnosti. Díky tomu byla svatba mé dcery excelentní. Budu rád, pokud se setkáme znovu, třeba na mé oslavě za dva roky. V této chvíli, díky, byli jste skvělí.

ERNEST.G

Zdravim vas tu všeckich po delši odmlce. Dluho sem tu něbyl bo sem trochu na sobě zapracoval,jak po strance vizuelni,tak po strance myšleni bo mi nic nězbyvalo.Leona je intelekulal a ja bych rande s nou asi nězvladnul bes připravy,to tak jenom na uvod.Sem teras taki pěknějši ani take chyby uš něrobim a sem taki sebeisty.Ale co chcu vlastně řeknut,,byl sem na plese v Rychvaldě,vstupne drahe jak c..,sprosty nejsu tak pišu jenom tečky,takže se tam dostavam v převleku hasiča,nikdo nic něnamital ani mistni hasič, bo byl tak ožraly,že prvni by uhořel on sam.A tak chodim po sale,duležity,pos­lucham, čumim a přemyšlam jak oslovit Leonu.Ve dveřach sem stal neoblomny jak žula a čekal až pujde ona,aby sme se tak jako nahodou potkali.,pak se to stalo,,něrvozny stojim ona ide,v ušach mi huči,oči vyvalene,nic nevnimam,snžim se o pohled Bonda a ona cosik řekla ve smyslu: Chci usinat na rtech tvych nebo jdi si po svych,ja to fakt v ten moment něrozeznal.Potom uš sem byl jenom na zachodě bo mě s teho rozbolelo břicho,neš sem vyles oni uš balili nastroje.,řeknite mi co mam robit?

Roman a Lucka

Mnohokrát vám děkujeme za nádhernou hudbu na naší svatbě. Moc jsme si to díky vám užily, byly jste skvělí. Těším se, že si vám znovu poslechneme, třeba na svatbě některých našich přátel.

Jana

Měla jsem možnost Vás slyšet zpívat a hrát na plese v Branticích a musím říct,že dost dobré,dlouho jsem neslyšela kapelu takhle dobře zahrát a zazpívat všechny možné skladby .Jen tak dál! Díky za super zážitek a hodně spokojených lidiček.

FLASH

Zpráva pro Kaajaa – domluva na info@flashmusic.cz

Kaajaa

Hrajete velmi dobře,měl bych zajem na rok 2013…?

5petarda

Silvestr 2012 hotel Pokrok
Velice supr,skvělý hudební zažitek děkujem

BRONKA

JTE SUPÉR FANDÍM VÁM ,JEN TAK DÁLE .

Robert

Ty žluťásky až uvidí Ernest tož to ja newym newym…

Lenka Burgárová

Fandím Vám a budu se těšit až mi zahrajete „naživo“…

ERNEST.G

To tu je samy amater,na kilach zaležy bo dobry kokot njestlustne a teš sem ešče njeviděl chudeho byka.Takže ty kila su duležite.

Pavel

Kila nehrají roli

ERNEST.G

Synci sem s teho gans zmateny bo pod dvacet kilo sem měl na mješčance a jestli ide o věk tak to je věc nazoru bo mi všyci mluvi že sem furt jak třinactilety takže šancu mam velku.

» Další stránky:

Celkem příspěvků: 37

1 2 3 »